Bereikbaarheid

Op zondag 31 mei 2026 lopen staan er duizenden mensen aan de start van de L-Founders Vestingloop ‘s-Hertogenbosch. Het evenement vindt plaats in het centrum van ‘s-Hertogenbosch en daarbuiten. Om het evenement goed te kunnen organiseren zullen enkele wegen tijdelijk afgesloten zijn. Op deze pagina komt alle informatie over de bereikbaarheid van de stad. Voor zowel evenementbezoekers als bewoners en bezoekers van de stad. 

De informatie op deze pagina is onder voorbehoud van wijzigingen.

 
TijdActiviteitLocatie
7:00 – 17:00 uurWedstrijdsecretariaat open – ophalen startnummers & T-shirtsOnderwijsboulevard
8:00 uurStart Daelmans Walk 21 KMOnderwijsboulevard
9:00 uurStart Daelmans Walk 10 KMOnderwijsboulevard
11:00 uurStart Otherside Software 1 KM Kids RunVughterstraat
12:00 uurStart L-Founders of loyalty 15 KMOnderwijsboulevard
14:00 uurStart 10 KMOnderwijsboulevard
15:45 uurStart 5 KMOnderwijsboulevard

REISADVIES

Wij adviseren deelnemers en toeschouwers zoveel mogelijk met het openbaar vervoer of met de fiets te reizen. Vanaf NS-station ‘s-Hertogenbosch is het 10 min wandelen naar de start op de Onderwijsboulevard. Naar de start van de Otherside Software Kids Run 1KM op de Vughterstraat is het 10 min lopen vanaf het station. 

Kijk voor alle actuele reisadviezen op 9292.nl

 

Reis je met het openbaar vervoer, dan kun je uitstappen bij NS-station ’s-Hertogenbosch. Vanaf het station is het ongeveer 10 minuten lopen naar de startlocatie op de Onderwijsboulevard.

Raadpleeg 9292.nl om jouw reis te plannen.

Kom je met de fiets? In en rondom de startlocatie op de Onderwijsboulevard zijn er voldoende fietsparkeermogelijkheden beschikbaar.

We raden alle deelnemers en toeschouwers aan zoveel mogelijk met het openbaar vervoer te reizen. Ken je mensen in je omgeving die ook meedoen of naar ‘s-Hertogenbosch gaan, probeer dan met elkaar mee te rijden. Het is gezelliger, scheelt in de kosten en milieubewust.

Wij adviseren om te parkeren in parkeergarage Paleiskwartier in Den Bosch. Deze parkeergarage ligt op korte loopafstand van het startgebied en is goed bereikbaar.

Voor informatie over andere parkeergarages in ‘s-Hertogenbosch kunt u https://www.parkeren-denbosch.nl/transferium raadplegen.

afsluitingen in de omgeving

Algemene bereikbaarheid
Een groot deel van het parcours loopt over fietspaden. Hierdoor blijven veel autowegen bereikbaar gedurende het evenement.
 
We doen er alles aan om de impact op de bereikbaarheid zo beperkt mogelijk te houden.
 
Heb je vragen over de bereikbaarheid of specifieke situaties? Neem dan contact op via: verkeer@golazo.com

Interactieve plattegrond

afsluitingstijden sectoren

Het parcours van de L – founders of loyalty Vestingloop ‘s-Hertogenbosch is opgedeeld in 6 sectoren. Per sector gelden specifieke afsluitingstijden. Via de interactieve kaart op deze website kun je precies zien hoe het parcours loopt en welke wegen wanneer zijn afgesloten.
 
Sectorindeling en afsluitingstijden:
  • Sector 1: afgesloten van 11:15 tot 15:30 uur
  • Sector 2: afgesloten van 11:15 tot 13:45 uur
  • Sector 3: afgesloten van 11:45 tot 15:45 uur
  • Sector 4: afgesloten van 12:00 tot 16:30 uur
  • Sector 5: afgesloten van 12:15 tot 17:15 uur
    • Let op: de Hekellaan blijft te allen tijde bereikbaar, hier gaat het parcours onderdoor
  • Sector 6: afgesloten van 15:15 tot 17:00 uur